Reference

Co se o nás říká ?

Proč spolupracuji s firmou NOTSERVIS a.s.

Dne 1.6.2022 jsem zahájila činnost notáře. Při výběru informačního systému jsem byla oslovena několika poskytovateli. Po srovnání jednotlivých nabídek u mě jasně zvítězil eNotservis. Proč?

Přesvědčila mě zejména komplexnost poskytovaných služeb. Firma NOTSERVIS a.s. navrhla pro mou kancelář počítačovou síť včetně dodávky a montáže veškerého HW i SW vybavení, zajistila připojení na internet, pravidelný systém zálohování apod. S firmou NOTSERVIS a.s. jsem uzavřela i servisní smlouvu, díky které se mohu v klidu věnovat své práci a vím, že případné IT problémy budou rychle a profesionálně vyřešeny, jak jsem se už několikrát stihla přesvědčit. Nyní nás čeká ještě vzájemná spolupráce při tvorbě webových stránek.

Systém eNOTSERVIS je nedílnou součástí naší kanceláře, bez kterého si její vedení nedovedu představit. Byla mi představena i jeho nová verze, která je podle mého názoru nadstandardně uživatelsky přívětivá a kterou určitě budeme v budoucnu používat.

Spolupráce s firmou NOTSERVIS a.s. je profesionální, bezproblémová a příjemná, což je především zásluha jejích zaměstnanců, se kterými se velmi příjemně jedná a na jejichž návštěvu se vždy v kanceláři těšíme.

Mgr. Hana Lexová

notářka Přerově

Já a Notservis

Když se na začátku roku nemožné stalo skutečností a já se stala notářkou, byla pro mě spolupráce s firmou Notservis a.s. jasnou volbou. S jejich programem eNotservisem měla tu čest pracovat už nějakou dobu předtím v jiných notářských kancelářích. Při zahájení činnosti
a velkém kroku do začátku byl pro mě eNotservis jednou z jistot, které jsem znala, a proto jsem tiše doufala, že mi to v tom všem novém pomůže. 

Jak roky běží, a možná právě čím víc roky běží, připadá mi, že zůstávám prostým IT uživatelem a jako konzervativní povaha jsem ráda, když věci, pokud možno beze změn, fungují, jak mají. Je proto pro mě velkou úlevou, když se v případě jakéhokoliv výpadku IT techniky mám na koho obrátit. Obvykle jsem potom jako ten policista z vtipu, který jen hlásí: bliká, nebliká, svítí, nesvítí… a zvládne tak akorát restart. S přítelem na telefonu nebo na TeamVieweru ale závadu vždy odstraníme.  

I když jsem na začátku s programem eNotservis možná trošičku bojovala, je to dobrý pomocník. Sama totiž ještě pamatuji doby, kdy se veškeré rejstříky vedly papírově a psaly ručně. Mělo to samozřejmě svoje kouzlo a doposud si jimi ráda v archivu listuji, ale pokrok nezastavíme. V programu sama neustále objevuju nové a nové a až se ho jednou naučím používat jeho v plné šíři, bude to fajn. Ale znáte to, problém je vždycky mezi klávesnicí a židlí …

Klára Holubová

notářka v Semilech

Jak to u nás funguje ?

Dne 2. 5. 2022 jsem s vaší společností NOTSERVIS a.s. uzavřela novou smlouvu o poskytování prací a služeb (měsíční servis). Chtěla bych vám velmi poděkovat za vše, co jste od té doby již udělali pro moji kancelář. V době, kdy nám nefungoval počítač, okamžitě jste poslali servisního technika, který počítač zprovoznil. Velkou pomoc jste mi poskytli i v době, kdy nám vypadlo připojení na internet. Váš technik sám vše s velkou trpělivostí zařídil s mým poskytovatelem této služby a mohu potvrdit, že tato komunikace nebyla vůbec jednoduchá a nebylo jisté, kdy nám internet opět bude fungovat. Pro tento případ nabídl náhradní řešení, což velmi oceňuji, neboť fungování notářské kanceláře bez připojení k internetu je téměř nemožné. Všichni vaši zaměstnanci, kteří byli u mě v kanceláři, byli vždy velmi ochotní, vstřícní a naprosto profesionální. Jednání s nimi bylo milé a přátelské, velmi si toho vážím.
Těším se na další spolupráci.

Marie Hájková

notářka

Co byste řekla o našem současném programu ?​

S programem eNotservis jsem velmi spokojená. V kanceláři jej denně využíváme a díky němu je naše práce rychlejší a efektivnější. Program je všestranně zaměřený a mám proto přehled nejen o všech agendách, ale také o ekonomice. Je schopen importovat údaje pro účetnictví, spočítat náklady i výnosy kanceláře, odměnu notáře, statistiku apod. Už se těším, až mi bude představena nová vezre eNotservisu!

fotonotarka e1657997739146

Mgr. Dana Všahová

notářka